Рецензія на фільм «Молитовна кімната» (2015)

14-04-2016, 1 комментарий

001«Молитовна кімната», «Воєнна кімната» — це українські варіанти назви американського фільму «War room», режисером якого є Алекс Кендрик. Фільм розповідає історію середньостатистичної родини. Хороша робота, дитина, кохання… Тоні та Елізабет, здається, мають все, та сімейні стосунки псуються. Елізабет опиняється в духовній ямі. Вона намагається не зважати на те, що втрачає чоловіка, а її донька — батька. Головна героїня не знає, що їй робити. І тут в житті Елізабет з’являється міс Клара, жінка похилого віку з гарячим серцем. Міс Клара переконує Елізабет в тому, що вихід є. Молитва! Життя Елізабет змінюється завдяки цій віруючій жінці. А завдяки Елізабет змінюється життя Тоні.

Сюжет фільму настільки реальний, що, переглядаючи його, можна побачити себе на місці головних героїв. Усі ми у щось віримо. Ми навіть говоримо про те, що ми віруючі. Ходимо в церкву, як і Тоні з Елізабет. Але ми можемо бути далеко від Бога. Єдине, що допомагає підтримувати зв’язок з Богом, це самостійне спілкування в молитві та вивчення Його Слова.

Головні герої під впливом життєвих обставин неправильно розставили пріоритети. Робота, домашні клопоти, спортзал… Це все може відволікати й нас. Через увесь фільм лунає заклик: «Люди! Цінуйте молитву. Вона може все». І в історії головних героїв це підтверджується. Молитва допомагає з’єднати родину. Молитва допомагає вирішити проблему батьків та дітей. Молитва і віра допомагають переживати моменти випробувань в житті героїв.

Щодо акторської гри, то Карен Еберкромбі, яка зіграла міс Клару, відзначилася найбільше. Важко було повірити, що все гра. Це й була Клара, справжня, жива, повна віри. Т. С. Сталлінгс і Присцилла Еванс Ширер зіграли подружжя. Вони передали біль від розчарувань, увесь позитив в моменти радощів. За акторський склад режисеру можна подякувати.

Музичне оформлення сприяло донесенню ідеї фільму. В моменти духовних переживань героїв музика, що лунала на фоні, підсилювала емоційне напруження. І в моменти емоційної рівноваги музика дозволяла розслабити разом з героями історії. Щоправда, були моменти, коли історія здавалася казкою. Все було так ідеально, добре. Але, з огляду на те, що довелося пережити головним героям, можна дозволити сценаристу зробити життя казкою хоча б на мить.

Щодо негативну, то якість відео у російськомовному варіанті бажає бути кращою. Але якщо ви полюбляєте кіно з сенсом, то фільм вартий уваги. Особливо якщо вам хочеться розслабитися та відпочити фізично та духовно. Якщо ви любите хороші, християнські фільми, то цей фільм для вас.

Світлана Рибак

Ілюстрація


Рубрика: Искусство, Рецензии, Церковь и медиа

Комментарии (1):

  • Др.

    |

    Еще одна ловушка сатаны — смотрите кино и оттягивайтесь «физически и духовно». Вопрос только в каком духе — в псевдохристианском? Мир другого не предложит


RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитата) - выделите курсором текст в окне комментария и нажмите одну из кнопок форматирования [B, I, Quote].
Если вы желаете исправить свой комментарий или удалить его, напишите нам в редакцию.
Ознакомьтесь с нашими правилами публикации комментариев.

© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2022
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH.
Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)

Интернет-газета "ПУТЬ"