На найкращих сценах Харкова пройде Театральний християнський фестиваль tX-fest

03-09-2017, комментариев 5

У Харкові відбудеться Театральний християнський фестиваль tX-fest — спектаклі на християнську тематику. Фестиваль проводиться у зв’язку з 500-річчя європейської Реформації (R500). Програма покликана стимулювати і розвивати інтерес громадськості до творчої спадщини християнства. Фестиваль має на меті мотивувати професійних театральних діячів України ставити вистави і писати п’єси, які сповідують біблійні цінності. tX-fest пройде з 28 вересня по 1 жовтня 2017 року. Журналісти зможуть отримати розширений прес-реліз і акредитацію на відкритті виставки живопису “Велична Біблія” 17 вересня о 17:00 в галереї “Бузок” у правому крилі ХАТОБу.

Відвідувачів очікують щоденні вистави на найкращих сценах міста, перформанси, вуличні євангелізаційні постановки, тренінги, майстер-класи, обговорення. Покази пройдуть у залах Харківського християнського центру, Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка. Купити квиток можна на сайті.

У фестивалі візьмуть участь біля 20 аматорських і професійних колективів з Києва, Харкова, Ужгорода, Слов’янська, Львова, Рівного та інших міст, у тому числі: Дніпропетровський академічний театр опери та балету з виставою «Ісус» (єдиною в світі на музику Джона Дебні до фільму «Страсті Христові»), Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка з виставою «Оскар і Рожева Пані» за всесвітнім бестселером Ерік-Еммануеля Шмітта за участю популярної української актриси, члена журі театральних фестивалів Ірми Вітовської, мюзикл для всієї родини «Ти — особливий» за мотивами оповідань всесвітньо відомого християнського письменника Макса Лукадо, та ін.

Фестиваль має такі номінації: «Аматорська програма», «Основна програма», «Тематична програма», «Дискусійна програма».

«Аматорська програма» складається з творів на основі біблійних сюжетів і християнської літературної спадщини. «Основна програма» включає виступи творчих театральних колективів, що стали відомі і отримали високу оцінку глядачів і критики. У номінацію включаються вистави, які піднімають дискусійні питання про сутність Бога і Його вплив на життя людини.

Організатори Фестивалю поділяють бажання Всеукраїнського оргкомітету R500 познайомити українців із життєвими цінностями Реформації, закликати до оновлення всіх сторін особистого і громадського життя відповідно до біблійним принципів. Одна з важливих цілей Фестивалю — реалізація цього прагнення через театральне мистецтво. З цією метою головна ідея Тематичної програми — історія і практика Реформації.

«tX-fest» — це платформа, що дозволяє пізнавати театр через призму християнських біблійних цінностей, спонукає професійні театри присвячувати свою творчість поширенню християнських цінностей та дає можливість аматорським християнським театральним колективам професійно зростати.

Більше інформації на сайті http://tx-fest.org/ua/


Рубрика: Искусство

Комментарии (5):

  • Др.

    |

    Е.Вайт не одобрила бы участие адвентистов в этом.
    Но сейчас все можно.. обьединяться — так всем и во всем.


  • Ар

    |

    ДРу:Во времена Е.Уайт театр представлял из себя заведение где основной доход был от продажи дешевой выпивки в антракте и актеры по сути развлекали подпитую публику между антрактами.Ставить в один ряд современный академический театр и балаган времен Е Уайт это тоже самое,что ставить в один ряд скабрезные рисунки в общественном туалете и полотна Тициана на христианскую тематику.Здесь же мы имеем дело не со светским академическим театром ,а с формами проповеди для неверующих в основном на доступном им языке.Если не видеть разницы это пребывать в состоянии ограниченных интеллектуальных ресурсов.Бог дал человеку разум чтобы эту разницу видеть.


  • Др.

    |

    Во времена Е.Уайт театр представлял из себя заведение где основной доход был от продажи дешевой выпивки в антракте и актеры по сути развлекали подпитую публику между антрактами.

    И такие были, назывались уличными балаганами.
    Не о них речь.
    А были театры, куда вся знать сьезжалась. Их никто выпивкой не развлекал.
    Поэтому не надо так дешево все упрошать.
    ПО поводу евангелизации на театре..попробуйте сделать евангелизацию на пороках (на табаке, алкоголе, проституции).
    У вас, я уверен, получится, потому что вы не отделяете чистое от нечистого.


RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитата) - выделите курсором текст в окне комментария и нажмите одну из кнопок форматирования [B, I, Quote].
Если вы желаете исправить свой комментарий или удалить его, напишите нам в редакцию.
Ознакомьтесь с нашими правилами публикации комментариев.

© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2022
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH.
Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)

Интернет-газета "ПУТЬ"