Питання служителю: Чи відлучають з церкви людей які не можуть регулярно дотримуватися суботнього спокою?

18-05-2021, Комментариев нет

ВопросОлександр запитує: Здравствуйте. Отлучаете от церкви людей которые не могут регулярно придерживаться субботнего покоя и посещать субботние богослужения из за работы? З сайту «Твоя Біблія»

Відповідь: Доброго дня, Олександре!

Укладаючи завіт з Богом, ви стаєте частиною церковної сім’ї. В якій є свої особливості і віровчення. Точніше 28 доктрин, одна з них доктрина про суботу. І якщо ми розглянемо питання суботи в Біблії і доктрину про суботу то ми можемо побачити, що церква АСД притримується повністю Біблійного вчення. І якщо 4 заповідь говорить що ми повинні притримуватися суботи, то ми повинні це виконувати і поважати суботу як дані Богом благословення ще при творінні.

А 4 заповідь говорить так: «Пам’ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.» (Вих.20:8-11).

Отже читаючи цю заповідь ми бачимо що ми повинні пам’ятати цей день і святити його, і не робити жодної праці ні ми, ні той хто у нашому домі. Адже так наказав робити Бог і дав нам приклад ще при творінні. Ну і в часи Ізраїльського народу на прикладі манни ми можемо побачити, що вони мали в п’ятницю зібрати подвійну частину, щоб було на суботу. І у суботу ніхто її не збирав. (Вих.16)

Еллен Уайт з цього приводу також пише: «Суббота не призначена для безглуздого проведення часу. Закон забороняє мирські праці в день спокою Господнього. Потрібно припиняти працю заради заробітку. Будь-яка діяльність, спрямована на отримання життєвих задоволень або вигоди, суперечить заповіді про цей день. Але точно так само, як Господь припинив справи творіння і спочив у Суботу, і благословив цей день, так і людина повинна залишити повсякденні заняття і присвятити священні години здоровому відпочинку, служінню Богу і здійснення справ, угодних Йому »(Бажання віків, с. 207 ).

Отже порушуючи суботу ми проявляємо неповагу у першу чергу до Бога і до самих себе, адже працюючи в суботу ми втрачаємо Божі благословення. В записано: Іс.58:13-14: «Якщо ради суботи ти стримаєш ногу свою, щоб не чинити своїх забаганок у день Мій святий, і будеш звати суботу приємністю, днем Господнім святим та шанованим, і її пошануєш, не підеш своїми дорогами, діла свого не шукатимеш та не будеш казати даремні слова, тоді в Господі розкошувати ти будеш, і Він посадовить тебе на висотах землі, та зробить, що будеш ти споживати спадщину Якова, батька твого, бо уста Господні сказали оце!»

Тобто якщо ми будемо дотримуватися суботи і поважати Бога, то Він обов’язково нас рясно благословить. А з приводу виключення з церкви, то це найвищий рівень покарання нашої церкви, адже для початку вас поставлять на зауваження, і якщо ви будете принципово порушувати суботу і дані Богом принципи, то вас виключать з церкви. Але я не хотів щоб ви втрачали Божі благословення. А були частиною сім’ї Божої.

Вадим Трачук, бакалаврант богослов’я


Рубрика: Вопрос служителю

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитата) - выделите курсором текст в окне комментария и нажмите одну из кнопок форматирования [B, I, Quote].
Если вы желаете исправить свой комментарий или удалить его, напишите нам в редакцию.
Ознакомьтесь с нашими правилами публикации комментариев.

© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2022
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH.
Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)

Интернет-газета "ПУТЬ"