Запитання служителю: Що символізує шкіряний одяг?

23-03-2024, Комментариев нет

ВопросПитання: Що символізує шкіряний одяг?

1 М. 3:21: «21 І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну́ — і зодягнув їх».

Відповідь: Після гріхопадіння були встановлені Богом жертвоприношення для постійного нагадування людині про потребу в сповіданні власних гріхів та визнанні своєї віри в обітованого Відкупителя. Вони призначались для того, щоб закарбувати в свідомості людства, яке згрішило, важливу істину про те, що саме гріх став причиною смерті. Принесення першої жертви було для Адама надзвичайно болісною церемонією. Він мусив власною рукою відібрати життя, яке міг дати тільки Бог. Так уперше він став свідком смерті і зрозумів: якби залишився слухняним Богові, то ані людина, ані тварина не повинні були б помирати. Вбиваючи невинну жертву, Адам здригався від думки, що за його гріх пролиється кров непорочного Агнця Божого. Ця сцена дала йому змогу глибше і повніше усвідомити всю глибину свого переступу, котрий ніщо не могло спокутувати, крім смерті улюбленого Божого Сина. Він дивувався Безмежній Любові, котра мала заплатити такий великий викуп за спасіння грішника. Похмуре, страшне майбутнє освітила зірка надії, проганяючи горе і відчай. ПП 46.3

Цей одяг мав нагадувати їм про гріх, який вони вчинили. Дехто вважає, що шкіряний одяг був прообразом одягу праведності, який Бог приготував для грішників. У будь-якому разі, даний Богом одяг мав на меті дати Адаму і Єві зрозуміти, що дана жертва символізувала замісну жертву (пізніше Авель), та їхнє почуття сорому після гріхопадіння було цілком доречним. Як про жертву за гріх, так само про жертву за провини закон їм один: священикові, що очистить нею, йому вона буде.
А священик, що приносить чиєсь цілопалення, шкура цілопалення, яке приніс він, священикові, йому вона буде. (Левит 7:8)

Бог одягнув їх у шкіряні одежі, щоб захистити від холоду і спеки, які тепер вони відчуватимуть. . ІВ 34.1

Костянтин Поперечний, бакалаврант богослов’я


Рубрика: Вопрос служителю

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитата) - выделите курсором текст в окне комментария и нажмите одну из кнопок форматирования [B, I, Quote].
Если вы желаете исправить свой комментарий или удалить его, напишите нам в редакцию.
Ознакомьтесь с нашими правилами публикации комментариев.

© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2022
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH.
Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)

Интернет-газета "ПУТЬ"