Запитання служителю: Чому Бог не прийняв жертвоприношення Каїна?

30-11-2024, Комментариев нет

ВопросАлекс запитує: Чому Бог не прийняв жертвоприношення Каїна, як кришнаїти пропонують в жертву їжу для свого бога Крішна?

Відповідь: Доброго дня, Алекс

Віра кришнаїтів дуже сильно відрізняється від віри християн. Але це вже інше питання. Відповідаючи на це питання «Чому все ж таки Бог не прийняв ту жертву яку приніс Каїн». Відповідь не є складною. Після гріхопадіння з’являлося дві категорії людей: це ті які були з Богом і робили те що Бог казав, а також ті які йшли проти Бога. Коли Адам та Єва згрішили Бог приніс їм одяг шкіряний. Цей одяг зроблений з ягня, тобто агнця, який помер за гріх Адама та Єви. До цього Бог створив план спасіння і для того щоб були прощені гріхи потрібна жертва. Ці жертвою було ягня, агнець. Тому ми бачимо що Авель, брат Каїна, приніс саме ту жертву, яку сказав Бог приносити для прощення гріхів. А Каїн приніс іншу жертву, від плодів землі. Тобто Бог каже в мене є шлях спасіння через жертву агнця. А Каїн каже: в мене є альтернативний шлях спасіння, через ці плоди, які я приношу для Бога. Тобто Каїн свідомо йде проти Бога. Але якщо розмірковувати далі то не було проблеми в цій жертві яку приніс Каїн. В Старому Завіті, в книзі Числа є таке поняття принести приношення за гріх. מנחה – мінха, це означає жертва або приношення. Однакове слово стоїть і в книзі Буття і в книзі числа. Якщо людина не мала фінансів щоб купити ягня для жертви, то вона могла принести саме це приношення. В оригіналі стоїть слово мінха. Це слово означає як жертву для за гріх та приношення за гріх для Бога. І не було б проблеми у Каїна принести цю жертву, але серце Каїна сильно далеко було від Бога. Він був дуже похмурий і не хотів жити так, як Бог сказав. Тому він і заздрив своєму братові. І саме через це Бог не прийняв його жертву. Тому що серце каїна було зле. Він обрав інший шлях, шлях яким він пішов це шлях багатства і слави людської. Він знав Бога, але свідомо пішов проти Нього.

З повагою, Олександр Садовий, бакалавр богослов’я


Рубрика: Вопрос служителю

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитата) - выделите курсором текст в окне комментария и нажмите одну из кнопок форматирования [B, I, Quote].
Если вы желаете исправить свой комментарий или удалить его, напишите нам в редакцию.
Ознакомьтесь с нашими правилами публикации комментариев.

© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2022
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH.
Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)

Интернет-газета "ПУТЬ"