Запитання Служителю:  Питання стосовно святкування суботи?

01-12-2024, Комментариев нет

ВопросЛіна питає: Я вчуся в другу зміну, заняття закінчуються о 18.10, а субота взимку — часто до 16.00.‍ Чи повинна я йти раніше, чи я можу довчитися до кінця дня і коли прийду додому, починати святкувати суботу?

Відповідь: вітаю, Ліна!

Вдячний за ваше запитання. Тема про святкування Суботи та дотримання, це доволі цікава та хвилююча тема. Я постараюся вам відповісти максимально просто і зрозуміло, з опорою на Біблію та богословські принципи, щоб ви могли зрозуміти а також не хвилюватись за цю проблему.

я думаю слово Субота не потрібно пояснювати і чому вона важлива, ви самі знаєте, що Субота це святий день, 7 день який створив Бог, що це день спочинку, і є заповідь «Пам’ятай день суботній щоб святити його».  це так для нагадування.

Сенс Суботи полягає не лише в утриманні від роботи, а й у постійного духовного зв’язку з Богом. Це день коли ми відволікаємось від суєтних справ, що більше зосередитись на молитву, Святе Письмо, богослужіння в церкві тай відпочинку від всі справ з Богом.

Тож я вирішити питання, як дотриматись суботи от зараз в нашому сучасному світі?

Якщо дивитись реально, ти можеш просто сказати – «у мене от такий принцип, я маю їхати раніше додому бо я маю іти в церкву», якщо в п’ятницю навчання закінчується за годину до заходу сонця, то скажи директору «я адвентистка і маю іти на 2 години раніше додому», або най перенесуть предмет на інший день.

Ситуацію можна вирішити, якщо про це молитись, я думаю Бог дасть розум вчителям і зрозуміють тебе, у мене така ситуація була, і вирішував по цьому принципу що я написав.

Тому нехай Господь благословить, і все вирішиться я вірю, Благословень!

З повагою, Стрієнко Данієл, бакалавр богослов’я.


Рубрика: Вопрос служителю

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитата) - выделите курсором текст в окне комментария и нажмите одну из кнопок форматирования [B, I, Quote].
Если вы желаете исправить свой комментарий или удалить его, напишите нам в редакцию.
Ознакомьтесь с нашими правилами публикации комментариев.

© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2022
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH.
Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)

Интернет-газета "ПУТЬ"